Новини
Звіт завідувачки 2024!
День вишиванки - 2024!
Сьогодні вишиванка - це не лише символ національної гордості, а й прапор єднання в часи випробувань. У нашій країні, де йде війна, вишиванка стала не лише частиною нашого одягу, вона стала своєрідним талісманом, що наповнює нас силами й надією на мир.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, одягати вишиванки та посміхатись! Все буде Україна 💙💛
Тиждень безпеки дорожнього руху!
Твій друг – безпечний рух!
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись. Тому традиційно в нашому закладі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
Створюємо безпечний світ власними руками й власними знаннями: дотримуємось правил дорожнього руху!
День пам'яті та примирення!
8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни щодня атакують українські міста. Ця сумна подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом. Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину. Учні, вчителі, працівники Сумівської філії сьогодні згадали тих, хто не повернувся з війни, склали шану тим, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої країни. Хай наша пам'ять про них завжди буде живою!
![](../../../../../../media/IMG-c20df05fb29ca77812f7f6ef0de3b090-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_6142_JPG.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_6141_JPG.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-fca0630aeb824b2ea5d75f0ff4c19b26-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_6152_JPG.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_6148_JPG.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_6138_JPG.jpg)
Очікування свята!
Очікування свята також важливе! Учні Сумівської філії додали останні штрихи до святкового настрою свого закладу. Для цього вони власноруч розмалювали, виготовили з підручних матеріалів писанки і прикрасили ними кущі калини біля входу. Писанкове дерево готове, територія прибрана, настрій піднесений!
Щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами, бажаємо благополуччя, добра, миру і спокою в душі, Перемоги нашій Україні! Нехай Великодні дзвони озвуться у Вашому серці вірою, надією і любов'ю та додадуть натхнення і сил!
Великдень - 2024!
Великдень - це одне з найбільших, найрадісніших свят у році. Тому, напередодні цього дня у нашій школі було проведено ряд заходів до яких долучилися всі учасники освітнього процесу. Класні керівники проводили тематичні виховні години, на яких цікаво й зворушливо розповідали про роль цього дня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в Україні та у світі.
Нехай дзвони Великодня принесуть у кожну оселю мир, радість, віру, надію і любов!
Сторінки: «
1»
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 Всього новин: 430