Освітній процес

Головна » Освітній процес   

Атестація вчителів:

wishkola.org.ua/uk/infor/vchyteliam/atestatsiia-vchyteliv

Методична робота в Сумівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згідно з річним планом роботи педагогічний колектив школи продовжував працювати над науково-методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність», розпочав роботу над новою проблемою «Формування ключових компетентностей педагогічного та учнівського колективів через використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі, як засіб зростання учителя та розвитку творчої особистості школяра». На початку навчального року була створена науково-методична рада школи на чолі з Гуз Г.М. До її складу увійшли: заступник директора з навчально-виховної роботи Маценко М.М., зкерівники методичних об’єднань – Шевчук Р.В., Андрусик Н.П., Шевчук Л.В., Бурянчик А.І.


Структура методичної роботи

 1. Методичне об'єднання вчителів гуманітарного циклу
  (керівник Шевчук Р.В.)
  Працює над проблемою "Залучення вчителів до інноваційної пошукової діяльності, розвиток творчої ініціативи педагогів-словесників, виявлення і поширення ефективних форм та методів їхньої роботи".

 2. Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу (керівник Андрусик Н.П.)
  Працює над проблемою "Формування та вдосконалення професійної компетентності творчого  вчителя як умова забезпечення розвитку життєвих компетентностей особистості".
 3. Методичне об'єднання вчителів початкових класів        (керівник Шевчук Л.В.)
  "Працює над проблемою "Впровадження компетентісно орієнтованого підходу в навчально-виховний процес"