Новини
Чорнобиль...Пам'ятаємо!
Минають дні, місяці, роки з чорної квітневої ночі 26 квітня 1986 року, ночі, коли сталася страшна Чорнобильська подія, коли всі спали безтурботним сном, а над четвертим реактором Чорнобильської АЕС, вночі, о 1 год. 23 хв. 40 сек. велетенське полум’я несподівано розірвало нічну пітьму.
Чорнобиль... Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Важко навіть уявити повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Ця аварія стала поворотним моментом в долях багатьох людей. Сотні тисяч жителів нашої країни пройшли через нелюдські випробування: вижити, залишитися людьми, будувати нове життя. Подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації. Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
Набір учнів до 1 класу на 2024-2025 н.р.
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Сумівська філія Війтівського ліцею оголошує набір дітей до першого класу на 2024-2025 навчальний рік.
• Наша школа – це емоційний комфорт🙂🤗
• Індивідуальний підхід 👍
• Якісне навчання 👨🏫👩🏫 ✍️
Для вступу до школи батькам необхідно подати:
1. Заяву про зарахування дитини до 1 класу
2. Копію свідоцтва дитини про народження
3. Медичну картку дитини
Дуже будемо раді бачити Вашу дитину в нашій шкільній родині!
Заголовок новини
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "ГОДІВНИЧКА"
Номінація - «Звіт в рамках обласного конкурсу «Годівничка»»
ІІІ місце – Полінічук Дар'я, вихованка гуртка «Юні друзі лісу» Бершадської СЮН, учениця Сумівської філії Війтівського ліцею (керівник Бабій І.В.).
Вітаємо юних дослідників з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально – дослідницьких робіт з природознавства і біології «Юний дослідник»
- секція «Я і природа»
ІІІ місце – Маценко Марія, вихованка гуртка «Природохоронці » Бершадської СЮН, учениця Сумівської філії Війтівського ліцею (керівник Грабовська Т.Л., Бабій І.В.).
22 квітня - Всесвітній день Землі!
22 квітня - Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств, якими наділила нас природа.
Він особливий у нашій школі, адже тут підростає юне покоління, яке з малих літ намагається жити в гармонії з природою. От і сьогодні вихованці гуртків "Юні друзі лісу" та "Природоохоронці" займалися корисними справами. Юні природолюби переглянули презентацію про екологічні проблеми Землі, взяли участь у вікторині та провели акцію "Подаруй планеті квіти". Діти висіяли на шкільних квітниках чорнобривці, айстри та цинії. А в урочищі "Макарове джерело" висадили хости, хризантеми і багаторічні айстри.
Час пролетів швидко у роботі. Діти насолодились спілкуванням з природою, напились смачної джерельної води, послухали пташині співи і окрилені корисною справою, рушили по домівках.
Нехай же наша планета буде чистою і квітучою, а діти ростуть в щасті під мирним небом на рідній землі.
Лісові уроки
Лісові уроки
З метою набуття знань з лісівництва та лісознавства для вихованців учнівського лісництва «Юні друзі лісу», яке діє на базі Сумівської філії організовано курс з основ лісового господарства для учнів 8-9 класів.
Цікаво, пізнавально пройшов урок з основ л/г для учнів 8-9 класів. Він був проведений в «Макаровому джерелі», яке розташоване у Сабадашівському яру с. Сумівка. Сабадашівський яр – це самостійно утворена улоговина, в якій росте безліч різних видів дерев, кущів, квітів з великою кількістю маленьких джерелець води, а найбільше та цілюще – Макарове джерело.
Учні спостерігали за розвитком дерев та кущів, за змінами, які відбуваються з ними весною. Отримали відповіді на питання, чому черешні, алича, абрикоса, черемха вже цвітуть білим цвітом. Верби, клени, липи розпускають зелений лист, а дуб ще думає, чи дозволяти листям рости, чи ще зачекати.
Діти більш детально ознайомились з видовим складом дерев та кущів, що ростуть у Макаровому джерелі, та вивчили їх особливості.
Милує, зачаровує різнокольоровий килим первоцвітів: мати-мачухи, барвінку, фіалок, рясту, медунки, кульбаби. Діти розповіли про властивості перших весняних квітів та про те, як і чому їх слід охороняти.
А які чудові співці – птахи! Їх тут безліч. Ще ранньою весною для них розвішали шпаківні та синичники. Чекали їхнього прильоту. Тож живіть тут щасливо, лікуйте дерева та звеселяйте душу веселим співом.
Такі уроки дають можливість вихованцям вчитися читати Книгу Природи, охороняти світ лісу, берегти його, бо ліс – це скарб України.
Шануйте Ліс! Природу! Прийшла весна, прийде і Перемога!
Марта Маценко, педагог-наставник учнівського лісництва.
Всесвітній день здоров'я!
07 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Здоров’я — основа щасливого життя та благополуччя, це життєва енергія та натхнення, здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізуючи свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я — актуально та модно! Учні Сумівської філії протягом тижня долучилися до різноманітних активностей: заняття з надання першої домедичної допомоги, екскурсії, бесіди, вікторини, ігри, спортивні змагання, виховні години. Розвиток здоров’язберігаючих компетентностей учнів — основа здорового способу життя у майбутньому. Плекаючи здорове молоде покоління, разом ми можемо створити здорову та щасливу країну.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «
7»
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 Всього новин: 459